Studio kreacji

Studio kreacji

Czyli o zespole gotowym do działań...

Nie znamy się na robieniu stron www, katalogów, czy ulotek ale doskonale wychodzą nam eKartki, animacje, bannery czy kreacja firmowych postaci - maskotek! I mimo, że większość rzeczy robimy na "nie", czyli: - nie pracujemy samodzielnie, lecz zespołowo, - nie wzorujemy się na nikim i niczym tylko zawsze tworzymy wszystko od podstaw i indywidualnie, - nie podejmujemy się działań, jeśli nie jesteśmy pewni ich skuteczności, nie zajmujemy się klasycznymi, nachalnymi działaniami marketingowymim, lecz prowadzimy akcję z chęcią przyswajane i zatrzymywane przez odbiorców, to efekty naszych prac zawsze przynoszą zamierzony skutek! W swoich działaniach wykorzystujemy niestandardowe modele działań reklamowych, których odbiór i przekaz jest spontaniczny, naturalny i niestandardowy, przez co nikt nie "broni" się przed nim jak przed typowymi formami reklamy.

Oprócz międzynarodowego zespołu z wyjątkową inwencją twórczą nasze zaplecze do przeprowadzania skutecznych akcji specjalnych dla Waszych działan to m.in. + ponad 1000 adresów internetowych do wykorzystania na akcje specjalne (serwisy dedykowane, konkursy, akcje specjalne, marketing wirusowy), + targetowane bazy mailingowe (bezspamowe): krajowe, europejskie lub światowe, + kontakty z największymi portalami informacyjnymi, społecznośiowymmi + własne portale tematyczne z użytkownikami po wyżej 10.000.

O tym dlaczego Twoje akcje przebiją się skutecznie do odbiorców...

Przedstaw nam swoje oczekiwania i porozmawiajmy wspólnie, które działania przyniosą najlepszy efekt. Oto paleta naszych najczęstszych działań:

eKartki

- projektowanie i tworzenie indywidualnych kartek firmowych i zaproszeń na dowolną okazję.

 • Kartki statyczne

  Nieruchome. Wykonamy indywidualną, dopasowaną do działalności Twoją kartkę firmową na dowolna okazję. Będzie można wysyłać ją samodzielnie do swoich klientów, zlecać wysyłkę nam, zamieścić na stronie www.kartki.pl do swobodnego rozsyłania między użytkownikami, a nawet ją wydrukować czy zamieścić na własnej stronie www. Wykorzystywać ją będzie można przez wiele lat.

  wyślij zapytanie
 • Kartki flash

  Animacje ruchome. Nasi graficy i animatrorzy zaprojektują ruchome kartki dla Twojej firmy wraz z postaciami, scenraiuszem i dźwiękiem. Z pewnością budzić będą one uśmiech i chęć przesłania dalej, czy zatrzymania życzeń na stałe. Kartkę będzie można wstawić na swoją stronę www, wysłac mailem lub zlecić dodatkową rozysłkę nam. Zamieścimy ją także w portalu www. scout.eu aby życzenia od Twojej firmy dotarły do większego grona osób.

  wyślij zapytanie
 • Postaci - wirtualne maskotki dla Twoich działań

  Ruchome lub nieruchome "maskotki:" postiacie utożsamiane z Twoimi działaniami. Narysowane i przedstawione w różnych scenariuszech, pozach, zadaniach będą możliwe do wykorzystania w dowolny sposób: na stronie www, kartkach, innych materiałach reklamowych, tak aby stale kojarzyły się z Twoją firmą lub działalnością.

  wyślij zapytanie
 • Grafika - elementy graficzne do wykorzystania w Twoich działaniach

  Pojedyncze elementy, która zwracają uwagę i utożsamiają z Twoją firmą. Dokonamy analizy Twojej działalności i stworzymy wiele propozycji wyboru, aby móc wykorzystywac je w dowolnych materiałach.

  wyślij zapytanie
 • Banery - gdy masz większe potrzeby reklamowe w sieci

  Stworzymy ruchome banery reklamowe do zamieszczenia na Twoich kampaniach reklamowych, na własnych stronach. Banery reklamowe, promocyjne. Wykorzystamy swoją wiedze i doświadczenie, sprawiając by przyciągały wzrok, prowokowały do kliknięcia i nie pozwoliły o sobie zapomnieć.

  wyślij zapytanie
 • Akcje specjalne - uzupełnienie nowowczesnego marketingu

  Aby zaistnieć, trzeba się odróżniać i pozwolić zauważyć. Skrojone na mierę, uzupełniające się elementy jako specjalna strona www z dopasowanym do akcji adresatem, animacje, zagadki, prowokujące filmiki itp. to akcje ktore zaskakują i robią szum w internecie.

  wyślij zapytanie
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję